Прогулянки по В’єтнаму

Прогулянки по В’єтнаму

Для сучасних туристів дуже привабливими є країни Сходу й Азії, так як вони майже не розвідані туристами. Цікаві споруди змушують розігратися фантазію. В'єтнам – яскравий приклад цьому так, як на його території знаходиться колосальна кількість пам'яток, наприклад: В'єтнамський Нотр-Дам, тунелі Ку Чі, музей військових дій, мавзолей Хо Ши Міна, Зоопарк і ботанічний сад Хо Ши Міна, канали Меконгу.

Хошимін – найбільше південне місто країни, засноване в 1698 році, зараз це сучасний мегаполіс, розташований на річці Сайгон, з високими будівлями, величезною кількістю кав'ярень і ресторанів, виконаних у європейському стилі, але пропонує екзотичну азіатську кухню, заради якої приїжджають гурмани з різних куточків планети. Сучасні хмарочоси розташовані поруч зі старовинними колоніальними будівлями і безліччю стародавніх храмів. У Хошиміні гостям пропонують різноманітні екскурсії, наприклад, по річці Міконг, де розташований великий плавучий ринок, на якому кипить торгівля. Тут продається все свіже (риба, морепродукти і фрукти) за дуже низькими цінами. Екскурсійні човники відправляються на фабрику з виготовлення рисового паперу, цукерок. З Хошиміну можна дістатися на курортні острови Вінперл і Нячанг – неймовірної краси, з сучасними готелями, чистими пляжами і прекрасним обслуговуванням.

Перемістившись в Ханой, відразу помічаєш різницю між містами. Навіть повітря тут чистіше і свіже, на вулиці тепло, але не душно. Місто цікаве тим, що місцеві жителі дуже люблять танцювати і роблять це прямо на вулицях. Хореографія відмінна, скаладється враження, ніби всі професійні танцюристи. Туристи не залишаються осторонь і піддаються танцювальній лихоманці. У Ханої можна побувати біля озера Хоанкьем (Озеро повернутого меча). Навколо озера розташовані ресторани, де дуже приємно відпочити.

В'єтнам – багатогранна країна з сильними, працьовитими і люблячими свою країну людьми. Відпочинок у В'єтнамі з його незабутнім колоритом залишиться у вашій пам'яті назавжди.

+38 099 668 20 65