Послуги

З огляду на всі побажання клієнта, ми знайдемо тур для кожного туриста. Пляжні курорти, культурні канікули в Європі або екзотична поїздка в Азію - яким буде відпочинок в цьому році, вирішувати вам. Турботи про пошук і підбір турів довірте професіоналам.

Продаж квитків здійснюється на внутрішні і закордонні рейси, в одну і обидві сторони, є можливість скласти маршрут з пересадкою. Ми підберемо для вас маршрут і забронюємо квитки за мінімальними тарифами хоч в бізнес-клас, хоч на дешевий рейс low cost.

Кожна поїздка за кордон несе за собою безліч невеликих клопотів. До них відноситься збір різних документів, відвідування посольств, оформлення і отримання віз. Процес оформлення може бути складним, тому краще всього довірити це питання професіоналам.

Туристичне страхування - не просто папір «для галочки» на вимогу посольств. Медична допомога за кордоном може бути дорогою і незапланованої тратою. Однак при наявності поліса страхування, ви однозначно отримаєте медичну допомогу в будь-якій точці світу.

Чому саме ми?

86 напрямків86

86 напрямків

Наші професіонали організують Вашу подорож у будь-який куточок світу за унікальною ціною.
40 надійних партнерів40

40 надійних партнерів

Ми працюємо з кращими туроператорами, які за роки роботи підтвердили свій професіоналізм.
7 років на ринку7

7 років на ринку

За цей час ми заслужили довіру своїх клієнтів, так як дорожим своєю репутацією.
754 задоволених клієнтів754

754 задоволених клієнтів

Сотні задоволених туристів, які повертаються і планують відпочинок разом з нами.

Ми в соцмережах!

Підписуйтесь і будьте в курсі всіх актуальних турів та новин.

+38 099 668 20 65