Про агентство

Історія агентства

З любов'ю до своєї справи, це те, з чого починається будь-який підбір готелю, складання індивідуального маршруту або просто бронювання авіаквитка нашим клієнтам.


Все почалося навесні 2006 року, коли закінчуючи школу, перед кожним із нас стоять муки вибору… Ким стати? На який шлях повернути? Рішення було прийнято швидко «менеджер туристичної діяльності».

2009 року перший досвід організації туру, поїздка з одногрупниками до Чехії. Це було круто! І я зрозуміла, що все йде правильно. Рухаємось далі.

2011 диплом отриманий, юху понеслось – поїхало… тури, візи, планування індивідуальних маршрутів, напрямки від Єгипту до Тибету, відрядження та багато навчання. Обертаюся назад і розумію, що все йде як слід, далі ще більше.

Я завжди говорю нашим клієнтам, ваше завдання залишити нам запит і збирати валізи. А ми забезпечимо вас гідним відпочинком, проконтролюємо всі правила та умови в'їзду в обрану країну, подбаємо про найкращі місця в літаку, порадимо краще взяти з собою, а чим краще навіть не перевантажувати ваші валізи.

Подорожі, це наше велике життя, і ми запрошуємо вас стати його частиною.


Контакти

Чому клієнти вибирають саме нас?


Надійність


93% клієнтів обирають нас повторно)


Спектр послуг


Контракти з 47 операторами та 26 системами бронювань готелів по всьому світу.


Повна підтримка


На зв'язку 365/24/7 по заброньованим турам

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Ми вкладаємо частинку себе в кожного


Для нас Ваш комфорт і зручність стоять на першому місці. Ми постійно працюємо над новими послугами, щоб зробити підбір і покупку туру максимально зрозумілими і легкими для Вас, які займають мінімум часу і сил. Завдяки цьому, Ви заощадите не тільки гроші, але і цінний час, який краще витратити на купання в морі або просто поніжитись під гарячим сонечком.

Ми цінуємо кожного клієнта, тому, ми завжди на зв'язку! У нас найширший спектр додаткових послуг з бронювання авіаквитків, допомога в оформленні віз та sim-карти для мобільного зв'язку за кордоном. Наші менеджери з легкістю втілять всі мрії в реальність. Допоможуть організувати і грамотно розпланувати подорож.

Заповніть заявку і отримайте добірку вигідних турів!


Надіслати запит

Ми в соцмережах!

Підписуйтесь і будьте в курсі всіх актуальних турів та новин.

+38 099 668 20 65